Adler / Malfini

Reklamní textil od české firmy Adler (postupně se přejmenovávající na Malfini). Výhodou je rychlá dodací lhůtaobrovský výběr barevvysoká kvalita a nízká cena. Minimální odběr je 15 ks (možno nakombinovat trička, tílka nebo mikiny).

Adler (Malfini) splňuje nejpřísnější kritéria a nese pečeť kvality OEKO-TEX STANDARD 100. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií, které limitují užívání nebezpečných chemikálií při jejich výrobě.

Continental

Continental Clothing je reklamní textil s velmi silným důrazem na životní prostředí. Výhodou je 100 % ekologická výrobavelmi vysoká kvalita a velký výběr střihů. Dodací lhůta je cca 10 pracovních dní. Minimální odběr je 20 ks ( možno nakombinovat trička, tílka nebo mikiny ).

Continental má několik řad textilu šetrného k přírodě. Jedna z řad je vyráběna z recyklované bavlny a recyklovaných plastů. Společnost je certifikována podle standardu Global Organic Textile Standard a Global Recycle Standard.

Naše střihy

Náš textil necháváme ušít ve zlínském rodinném krejčovství. Dodací lhůta je 5-6 týdnů a minimální odběr je 30 ks – velikosti a barvy lze namíchat. Pokud spěcháte doporučujeme vybrat z reklamního textilu Adler nebo ekologického textilu Continental.

Nabízíme velký výběr základních střihů, s možností úpravy délky rukávu, zahnutí rukávu, délky trička, velikosti průramku, velikosti průkrčníku apod.Pokud jste si nevybrali z textilu značek Adler/Malfini, Continental nebo nechcete čekat na ušití našich střihů, pošlete nám svoji představu textilu emailem. Spolupracujeme s předními evropskými velkoobchody s textilem, které nabízejí nepřeberné množství dalších značek a střihů (šaty, kalhoty, reflexní oblečení pro stavby apod.).


Jsme sítotisková dílna fandící ekologickému potisku a oblečení české výroby i původu.