Vyberte textil

Adler / Malfiny

Reklamní textil od české firmy Adler (postupně se přejmenovávající na Malfini). Výhodou je rychlá dodací lhůta, obrovský výběr barev, vysoká kvalita a nízká cena. Minimální odběr je 15 ks (možno nakombinovat trička, tílka nebo mikiny).

Adler (Malfini) splňuje nejpřísnější kritéria a nese pečeť kvality OEKO-TEX STANDARD 100. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií, které limitují užívání nebezpečných chemikálií při jejich výrobě.

Pište na info@sitodilna.cz

Continental

Continental Clothing je reklamní textil s velmi silným důrazem na životní prostředí. Výhodou je 100 % ekologická výroba, velmi vysoká kvalita a velký výběr střihů. Dodací lhůta je cca 10 pracovních dní. Minimální odběr je 20 ks (možno nakombinovat trička, tílka nebo mikiny).

Continental má několik řad textilu šetrného k přírodě. Jedna z řad je vyráběna z recyklované bavlny a recyklovaných plastů. Společnost je certifikována podle standardu Global Organic Textile Standard a Global Recycle Standard.

Pište na info@sitodilna.cz

Naše střihy

Náš textil necháváme ušít ve zlínském rodinném krejčovství.Dodací lhůta je 5-6 týdnů a minimální odběr je 30 ks – velikosti a barvy lze namíchat.. Pokud spěcháte doporučujeme vybrat z reklamního textilu Adler nebo ekologického textilu Continental.

Nabízíme velký výběr základních střihů, s možností úpravy délky rukávu, zahnutí rukávu, délky trička, velikosti průramku, velikosti průkrčníku apod.

Pište na info@sitodilna.cz

Pokud jste si nevybrali z textilu značek Adler/Malfini, Continental nebo nechcete čekat na ušití našich střihů, pošlete nám svoji představu textilu emailem. Spolupracujeme s předními evropskými velkoobchody s textilem, které nabízejí nepřeberné množství dalších značek a střihů (šaty, kalhoty, reflexní oblečení pro stavby apod.). Pokud chcete tisknout krabice, tašky nebo jiné věci, kontaktujte nás.

Štítky, cedulky, labely

Lze je přišít za krk, na rukáv nebo na hlavní díly trička. Štítky vyrobíme pomocí sublimace – malý počet kusů (do 100), sítotiskem (50-500ks) nebo vytkáváním – více jak 1000 ks. Pro sítotisk zevnitř za krk doporučujeme vybrat textil vyšší gramáže a zabránit tak prosvítání.

Grafika pro sítotisk

Grafiku nejvýše 4-barevného potisku nejlépe zasílejte v křivkách ve formátu PDF v rozměrech, které budeme tisknout na textil. Většinou si poradíme i s formátem JPEG v dostatečném rozlišení. Grafiku rozdělíme na jednotlivé barvy a přeneseme na transparentní folii. Ovrstvené síto fotocitlivou emulzí prosvítíme přes folii a vytvoříme takto šablonu pro tisk. Počet barev v motivu = počet sít, která se musí nachystat.

Rozměry potisku

Tiskneme až čtyřbarevné motivy do rozměru 36×45 cm, ekologickými vodou ředitelnými barvami. Možný je i celoplošný potisk, ten však pouze jednobarevný. Váš motiv můžeme přenést na textil i za pomocí nažehlovací folie nebo digitálního tisku u našich partnerů (pro složitě a hodně barevné motivy)

Balení

Dodáváme papírové krabičky formátu A5 na trička, formátu A4 na mikiny, různé velikosti papírových tašek, papírové obálky či průhledné obálky. Všechny obaly opatříme potiskem dle přání zákazníka. Balení můžeme doplnit nálepkami s logem nebo tištěnou kartičkou s příběhem zákazníka a jeho značky.