Vyberte textil

Pro výběr textilu využijte naše katalogy, kde je velké množství nejen reklamního textilu, ale i dalších doplňků. V případě, že by jste, žádný nevybrali, je možné využít šití podle vašich střihů. U katalogů kde nejsou uvedeny ceny a skladová dostupnost, zadejte do objednávky číslo výrobku, velikost textilu a barvu kterou jste vybrali.

Štítky, cedulky, labely

Textilní cedulky je možné našít za krk, na rukáv, nebo hlavní díl textilu. Štítky se mohou vyrobit saténové pomocí sublimace (od 200ks), nebo vytkáváním (od 500ks). Další oblíbenou variantou je tištěný label pomocí technologie DTF a následného nažehlení na vnitřní stranu trička.

Grafika pro sítotisk

Grafiku nejvýše 6 barevného motivu na světlý textil a 5 barevného motivu na tmavý textil. Grafický návrh zasílejte nejlépe v křivkách a formátech PDF, AI, CDR, EPS, PSD. Poté se váš motiv připraví na tiskové filmy, z kterých se připravují síta. Počet barev motivu = počtu připravovaných sít. Maximální rozměr potisku sítotiskem je 36x45cm. Potisk tašek 28x33cm a potisk rukávů 14x45cm.

DTF

U potisku technologií DTF, není rozhodující počet barev a kusů. Proto je vhodná pro mnohobarevné a malonákladové zakázky. Požadované formáty pro zaslaní podkladů PDF, AI, CDR, EPS,PSD. Maximální rozměr potisku DTF je 30x40cm.

Balení

Dodáváme papírové krabičky formátu A5 na trička, formátu A4 na mikiny, různé velikosti papírových tašek, papírové obálky či průhledné obálky. Všechny obaly opatříme potiskem dle přání zákazníka. Balení můžeme doplnit nálepkami s logem nebo tištěnou kartičkou s příběhem zákazníka a jeho značky.

Vyšívání

Nabízíme také strojní vyšívání, které je možné aplikovat na různou škálu produktů. Nejčastěji se používá na čepice, trička, mikiny, ale i ručníky a další reklamní předměty. Problémem pro nás nejsou ani klasické nášivky, které lze poté aplikovat na vás textil.