Jak postupovat při objednávce?

Rychlý přístup ■ Doprava zdarma ■ Velký výběr střihů ■ Česká výroba

Vyberte textil

Adler / Malfini

Reklamní textil od české firmy Adler (postupně se přejmenovávající na Malfini). Výhodou je rychlá dodací lhůtaobrovský výběr barevvysoká kvalita a nízká cena. Minimální odběr je 10 ks (možnost nakombinovat např.: 5 triček, 2 tílka a 3 mikiny).

Adler(Malfini) splňuje nejpřísnější kritéria a nese pečeť kvality OEKO-TEX STANDARD 100. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií, které limitují užívání nebezpečných chemikálií při jejich výrobě.

Pište na info@sitodilna.cz

Continental

Continental Clothing je reklamní textil s velmi silným důrazem na životní prostředí. Výhodou je 100% ekologická výrobavelmi vysoká kvalita a velký výběř střihů. Dodací lhůta je cca 10 pracovních dní. Minimální odběr je 20 ks (můžete nakombinovat např.: 10 triček, 5 tílek a 5 mikin).

Coninental podniká průkopnické kroky v průmyslovém odvětví směřující k řešení negativního dopadu výroby na životní prostředí. Společnost je certifikována podle standardu Global Organic Textile Standard a Global Recycle Standard.

Pište na info@sitodilna.cz

Naše střihy

Náš textil necháváme ušít ve zlínském rodinném krejčovství. Dodací lhůta je 4-6 týdnů a minimální odběr je 30 ks – velikosti a barvy lze namíchat.  Pokud spěcháte doporučujeme vybrat z reklamního textilu Adler nebo ekologického textilu Continental či Stenley&Stella.

Nabízíme velký výběr základních střihů, s možností úpravy délky rukávu, zahnutí rukávu, délky trička, velikosti průramku, velikosti průkrčníku apod.

Pište na info@sitodilna.cz

Štítky

Štítky, cedulky, labely

lze přišít za krk, na rukáv nebo na hlavní díly trička. Štítky vyrobíme pomocí sublimace – malý počet kusů (do 100), sítotiskem (50-500ks) nebo vytkáváním – více jak 1000 ks. Pro sítotisk zevnitř za krk doporučujeme vybrat textil vyšší gramáže a zabránit tak prosvítání.

Podklady, motiv

Grafiku pro sítotisk

Grafiku nejvýše 4-barevného potisku nejlépe zasílejte v křivkách ve formátu PDF v rozměrech, které budeme tisknout na textil.  Poradíme si však i s formáty JPEG v dostatečném rozlišení.Grafiku rozdělíme na jednotlivé barvy a přeneseme na transparentní folii. Ovrstvené síto fotocitlivou emulzí prosvítíme přes folii a vytvoříme takto šablonu pro tisk. Počet barev = počet sít.

Tisk

Rozměry potisku

Tiskneme až čtyřbarevné motivy do rozměru 36×45 cm, ekologickými vodou ředitelnými barvami. Možný je i celoplošný potisk, ten však pouze jednobarevný. Váš motiv můžeme přenést na textil i za pomocí nažehlovací folie.

Balení

Balení

Dodáváme papírové krabičky formátu A5 na trička, formátu A4 na mikiny, papírové obálky, průhledné obálky. Všechny obaly opatříme potiskem dle přání zákazníka. Balení můžeme doplnit nálepkami s logem nebo tištěnou kartičkou s příběhem zákazníka a jeho značky.


Jsme sítotisková dílna fandící ekologickému potisku a oblečení české výroby i původu.