Adler / Malfini

Reklamní textil od české firmy Adler (postupně se přejmenovávající na Malfini). Výhodou je rychlá dodací lhůtaobrovský výběr barevvysoká kvalita a nízká cena. Minimální odběr je 10 ks (možnost nakombinovat např.: 5 triček, 2 tílka a 3 mikiny).

Adler(Malfini) splňuje nejpřísnější kritéria a nese pečeť kvality OEKO-TEX STANDARD 100. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií, které limitují užívání nebezpečných chemikálií při jejich výrobě.

Pište na info@sitodilna.cz

Continental

Continental Clothing je reklamní textil s velmi silným důrazem na životní prostředí. Výhodou je 100 %ekologická výrobavelmi vysoká kvalita a velký výběř střihů. Dodací lhůta je cca 10 pracovních dní. Minimální odběr je 20 ks (můžete nakombinovat např.: 10 triček, 5 tílek a 5 mikin).

Coninental podniká průkopnické kroky v průmyslovém odvětví směřující k řešení negativního dopadu výroby na životní prostředí. Společnost je certifikována podle standardu Global Organic Textile Standard a Global Recycle Standard.

Pište na info@sitodilna.cz

Naše střihy

Náš textil necháváme ušít ve zlínském rodinném krejčovství. Dodací lhůta je 4-6 týdnů a minimální odběr je 30 ks – velikosti a barvy lze namíchat.  Pokud spěcháte doporučujeme vybrat z reklamního textilu Adler nebo ekologického textilu Continental či Stenley&Stella.

Nabízíme velký výběr základních střihů, s možností úpravy délky rukávu, zahnutí rukávu, délky trička, velikosti průramku, velikosti průkrčníku apod.

Pište na info@sitodilna.cz


Jsme sítotisková dílna fandící ekologickému potisku a oblečení české výroby i původu.